Zespół ColdFire prezentuje płytę „Dwa kolory życia”

facebook | youtube | spotify

 

Za nami premiera fizycznego krążka płyty „Dwa kolory życia” formacji ColdFire. Ciekawi co zespół nam zaproponował na nowym krążku?

 

Kilka dni temu w serwisach streamingowych ukazał sie najnowszy album zespołu ColdFire. Płyta „Dwa kolory życia” to jedenaście autorskich utworów, w których grupa opisuje problemy współczesnego świata. Formacja jednocześnie stara się podtrzymać słuchaczy na duchu, skupiając się na tym, że jest jeszcze nadzieja i dobro.

Życie nie jest wieloma odcieniami szarości, ale ma wyraźne dwa kolory. Przechodząc w siebie, mieszając i zacierając między sobą granice tworzą szarość, ale skrajnie są one tylko dwa… Jak dobro i zło.

W swojej twórczości, grupa nie zamyka się w jednym klimacie muzycznym jakim jest rock (z elementami popu), ale stara się wzbogacić go o swoje pomysły, różne metrum, nawiązania do innych stylów muzycznych. Płyta „Dwa kolory życia” powstała w okresie izolacji społecznej, co dało zespołowi dużo czasu na przemyślenia i uzewnętrznienie własnych uczuć. Na płycie znajdują się zarówno romantyczne ballady, piosenki o mocniejszym brzmieniu, a nawet lekko psychodeliczny utwór w metrum 5/4.

Stały trzon zespołu tworzą:
Błażej Rzepka – gitara, wokal
Szymon Binek – bas
Szymon Panek – instrumenty klawiszowe
Tomasz Mizerny – perkusja

 

Wydawcą płyty jest Soliton.

Album zakupisz tutaj.

ColdFire – Dwa kolory życia

 

ColdFire – Dwa kolory życia – tracklista

 1. Dwanaście kroków
 2. Gdybym
 3. Maski
 4. Ich krzyk
 5. Moja modlitwa
 6. Tak daleka
 7. Tak po prostu
 8. Wstał dzień
 9. Przebudzenie
 10. Nieuleczalne
 11. Zachowaj mnie