Zew się budzi nadciąga

Już w najbliższy weekend, w naszych pięknych Bieszczadach, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu „Zew się Budzi”. Co w tym roku przygotowali organizatorzy? Zapraszam do lektury 

Już od 30 maja do 1 czerwca 2024 r. Lesko stanie się stolicą muzyki. To wydarzenie, na które czekali  wszyscy Ci, którzy chcą połączyć dobrą muzykę i  aktywne spędzanie czasu.
W tym roku organizatorzy , poza muzyką, przygotowali liczne atrakcje. Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czekać będzie Strefa Małego Niedźwiadka z animacjami, dmuchańcami, strzelnicą, ścianką wspinaczkową oraz Festiwalem Kolorów. To oczywiście tylko część niespodzianek.

Czym jednak byłby muzyczny festiwal bez muzyki? W tym roku zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie i różnorodnie. A to dzięki takim wykonawcom, jak Armia, The Analogs, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore czy Stacja B. Gościem specjalnym będzie hiszpański zespół punkrockowy Boikot, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce!


Festiwal ZEW się budzi to również szansa dla młodych wykonawców. Na scenie zobaczymy laureatów konkursu Odkrycia ZEW: SIC!, Nie pamiętam, Ayahuasca, Warhlack, Snakebyte, Iron Head, Chrust, Stan Chaplin, RoseMerry.

Na festiwalowiczów czekaja również liczne zniżki (m.in strefa gastro, przejażdżki samochodem terenowym, basen w Lesku, Escape Room, ZEW for Menetc)

Nie zapomniano również o mieszkańcach powiatów leskiego i bieszczadzkiego. Z kartą Dużej Rodziny dzieci (do 16 r. ż.) wchodzą na Festiwal za darmo! Wystarczy kupić bilet dla siebie i okazać dokumenty (dowód osobisty oraz Kartę Dużej Rodziny) w kasie biletowej.

30 maja na Małej Scenie odbędą się panele dyskusyjne, gdzie będziecie mogli spotkać się z:

– Moniką Patrycją Patkowską, współczesną szeptuchą

– Januszem Gonzo Miką, autorem książki „Spętany Tradycją”
– Pawłem Lewandowskim, prawdziwym bieszczadnikiem z pasją
– Andrzejem „Żmiju” Borkowskim, artystą malarzem
– Robertem Gatzką, biologiem i pasjonatem bieszczadzkiej przyrody

Między koncertami na festiwalu ZEW się budzi, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w energicznych zajęciach Rock’n’Fitness, które poprowadzi Karolina Majdan-Solecka. Jest to znakomita okazja do aktywnego spędzenia czasu i naładowania się pozytywną energią w przerwach między występami muzycznymi.

To oczywiście tylko garść wybranych atrakcji. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy na stronę Zew się Budzi