Druga edycja Festiwalu Urwanych Filmów

Festiwal Urwanych Filmów to, wbrew nazwie, wydarzenie nie tylko dla tych, którzy chcą by urwał im się film. Coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno ska, jak i punka

Najbliższy weekend powinni zarezerwować dla siebie Ci, którzy dobrze czują w rytmach ska i punka. W piątek i w sobotę po raz drugi odbędzie się impreza o wiele mówiącej nazwie: Festiwal Urwanych Filmów. 

Pierwsza edycja była prawdziwym sukcesem. Wszystko wskazuje na to, że najbliższa przyciągnie jeszcze większą ilość festiwalowiczów. Wystarczy wejść na stronę wydarzenia, by zauważyć, że do Rowów k. Sieradza przybędą tłumnie ludzie z całej Polski. Nie wiem czy za sprawą świetnej organizacji czy line-upu. Może i jedno i drugie. Grunt, że w tym roku festiwal gościć będzie o wiele większą publiczność, niż w ubiegłym.

Zacznę może od zespołów, których ilość jest naprawdę imponująca. W ciągu dwóch dni o dobrą zabawę zadba aż 19 mniej lub bardziej znanych artystów: Awaria, Blatoidea, Inerdzia, Jam Diabeł II, Jawless, Lazy Class, Lion’s Law, Nie Pamiętam, Ortodox, Podwórkowi Chuligani, Reszta Pokolenia, Rewizja, SKA Petarda, Terrify, The Analogs, The  Restarts, The United Tears, TZN Xenna i Zbeer. 

Na tych, którym będzie mało koncertów, czekać będzie afterek w rytmie ska oraz punk rock karaoke. O kondycję zadbać możecie uczestnicząc w 'Turnieju Urwanych Filmów”. Ciało Wasze ozdobi ekipa HardCore Tattoo. Aby Wasze pociechy nie umarły z nudów pilnować będzie profesjonalna animatorka. A brzuszki zapełnić możecie wege jedzonkiem. 

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie do Organizatorów.  Wszystkie informacje znajdziecie na stronie wydarzenia. To co? Widzimy się, prawda? Tylko pamiętajcie, Rowy K. SIERADZA!!!!