Zespół Chimera zapowiada premierę płyty „Gloria Mortis”

facebook | spotify | instagram | youtube

 

Coraz bliżej do premiery nadchodzącej płyty warszawskiego zespołu Chimera!

 

Chimera to warszawska heavy/black metalowa formacja. Swoich początków sięga 2013 roku. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas trasy „THE TRANSMUTATION TOUR„, która promowała ich pierwszy krążek. Grupa obecnie kończy już prace nad nowym wydawnictwem, które zatytułowane będzie „Gloria Mortis„. Będzie to drugie wydawnictwo w dorobku grupy. Całość poznamy zarówno w Polsce, jak i po za granicami naszego kraju. A to dzięki podjętej współpracy z holenderską firmą oraz włoskim managementem, którzy współpracują z labelem zespołu.

Gloria Mortis to muzyczna opowieść o tym, że śmierć nie musi być końcem, a tak naprawde początkiem, jak mówią sami muzycy. Album światło dzienne ujrzy już na początku 2022 roku! Powyżej ocenić możecie okładkę płyty, której autorem jest  Andrzej Ruszkowski – perkusista kapeli i znakomity grafik. 

Mimo niedawnego odejścia wokalisty, nowa płyta ukaże się w dotychczasowym składzie grupy. W ostatnich dniach Dante opuścił zespół z powodów osobistych. Grupa zatem obecnie poszukuje kogoś na to miejsce.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w muzycznej przygodzie i znasz technikę growl, to możesz pojawić się w planowanych działaniach koncertowo – promocyjnych a następnie wziąć udział w przygotowaniu następnego krążka nad którym już trwają pierwsze prace. Kapela czeka na ciebie – skontaktuj się przez ich profil na facebook-u.