Jonasz Gubera – premiera singla „Social Med”, który zwiastuje nadchodzący pop-punkowy długogrający debiut

 

Za nami premiera singla „Social Med”. Jest to drugi utwór, który zapowiada nadchodzący długograj Jonasza Gubery – „Wielkie Rozczarowanie”.

 

Wielkie Rozczarowanie” to pierwszy album długogrający Jonasza Gubery, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Znajdziemy tutaj 13 autorskich kawałków, a sam krążek obfitować będzie w pop-punkowe dźwięki. Projekt powstał podczas trwającej epidemii i w całości zrobił go sam Jonasz.

Jak zdradza nam muzyk:

Rok 2020 dał mi za dużo czasu na przemyślenia i ta płyta jest owocem tych przemyśleń. „WR” to 13 energicznych, emocjonalnych pop punkowych tracków. Nie zabraknie momentów uśmiechu, maksymalnego doła, agresji, zwątpienia i nadziei na zmianę – dokładnie jak we mnie w 2020. Jestem pewien, że każdy znajdzie w projekcie coś dla siebie, niezależnie od tego czy pop punk należy do ulubionych gatunków. Projekt w pełni DIY, w którym niesamowicie pomogli mi moi przyjaciele, których bardzo doceniam i cieszę się, że są.
Do usłyszenia wkrótce, mam nadzieję, że rozczarujecie się razem ze mną.

Wydawnictwo promuje singiel „Social Med„. Jest to wybuchowy, pop punkowy numer, który wprowadza słuchacza w dobry nastrój. Dopóki nie wsłuchamy się w tekst. Zresztą, sami sprawdźcie:

 

Jonasz Gubera – SOCIAL MED