Wygraj darmową wejściówkę na tegoroczną edycję Rock na Bagnie! [konkurs]

 

Coraz bliżej do tegorocznej edycji festiwalu Rock na Bagnie. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania wejściówkę na to wydarzenie! Poznajcie szczegóły.

 

Przed nami XII edycja podlaskiego festiwalu Rock na Bagnie. Co roku „Bagno” zbiera miłośników rockowo / punkowego grania, którzy z całej Polski zjeżdżają na wyjątkowe koncerty. A sam festiwal oczywiście już na dobre wpisał się w Festiwalową Mapę Polski. Wydarzenie odbędzie się dokładnie w pierwszy weekend lipca 1-2 lipca 2022r. Miejsce od wielu lat pozostaje bez zmian i jest to oczywiście podlaski Goniądz.

Festiwal stawia na różnorodność gatunków niezależnego rocka: punk, gotyk, metal, ska, psychobilly, hardcore. Wszystko to usłyszymy właśnie podczas tegorocznego „Bagna”. Do tego wyjątkowe koncerty, których nie zobaczymy nigdzie indziej. W zestawie znalazły się jak zwykle uznane legendarne nazwy światowego formatu, tuzy krajowego undergroundu i młode zespoły. Wśród ogłoszonych zespołów są między innymi: Gorgonzolla, Transgresja, Pull The Wire, Absolute Beginners, U.K. SUBS, Closterkeller, Dezerter czy Hunter.

 

 

Rock na Bagnie 2022 – wygraj wejściówkę!

Z okazji nadchodzącej edycji Rock na Bagnie mamy dla Was do wygrania jedną wejściówkę na tegoroczną edycję festiwalu! Co należy zrobić? Aby wygrać, nalezy zdobyć pierwsze miejsce na podium w grze Rock&Crush. Jest to prosta gra, w której głównym celem jest zbicie jak największej ilości symboli z pola. Poruszanie się jest łatwe – wystarczy kliknąć na ikonkę, którą chcemy przesunąć, a następnie klikamy w pole na którym ma się ona znaleźć. Układamy minimum 3 symbole pod rząd. Najlepiej oczywiście próbować więcej, dla dodatkowych bonusów!

W tym roku regularnie, co kwartał, zerujemy wyniki i dla zwycięzcy wysyłamy paczkę rockowych gadżetów. W czerwcu natomiast, do zgarnięcia jest dodatkowo wejściówka na festiwal Rock na Bagnie!

Wyniki wyzerujemy dokładnie 15 czerwca.

Grać można na naszym protalu (tutaj) oraz w aplikacji Rock Kompas (tutaj).