Wizja Lokalna utworem „Lustro” zapowiada debiutancką płytę

 

Za nami premiera singla „Lustro”, którym grupa Wizja Lokalna zapowiada nadchodzący debiut! Zapraszamy do słuchania.

 

Wizja Lokalna to poznańska formacja, która muzycznie skupia się wokół klasycznego rocka z gitarowym graniem lat 90-tych. Zespół obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu. W sieci dostępny jest już pierwszy singiel – „Lustro”, który zapowiada album „Mimo Wszystko. Przede Wszystkim”. Na krążku znajdziemy 11 autorskich kompozycji. Nie zabraknie również gościa specjalnego! Na płycie gościnnie wystąpił Grzegorz Kupczyk (znany z zespołów Turbo i CETI).

 

Premiera wydawnictwa zaplanowana została na marzec tego roku. Album został nagrany w składzie:

Erwin Kornacki – wokal
Bartosz Bogusz – gitara
Marek Górecki – gitara
Tomasz Antonik – bas
Illia Kanapelka – perkusja

 

Wizja Lokalna – Lustro

 

WIZJA LOKALNA

Poznański zespół grający skojarzenie klasycznego rocka z gitarowym graniem lat 90-tych. Od 28.02.2016 roku funkcjonuje na muzycznej scenie. Finaliści przeglądów i festiwali zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych m. in. XIII Festiwal „Gramy Nad Prosną” – Kalisz, XIII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Okołogitarowej GITAROWNIA – Ostrów Wielkopolski, 32 Międzynarodowy Przegląd „Wszyscy Śpiewamy Na Rockowo” – Ostrów Wielkopolski, VI Festiwal Muzyczny „Rockowanie” – Skierniewice, Międzynarodowy Festiwal „Muzyczna Jesień 2018” – Grodków.

Do ważniejszych swoich koncertów zespół zalicza m. in. support zespołu „COMA” na zakończenie Królewskiego Festiwalu Artystycznego – Gniezno 2019, Kombii (festiwal „Gramy Nad Prosną” Kalisz 2018) i Pudelsi („Rockująca Sobota” Opalenica 2019).