Virgin Snatch zaprasza na wrześniowe koncerty promujące płytę „Vote is a Bullet”

 

Zespół Virgin Snatch zmuszony został przenieść swoją trasę, która miała mieć miejsce w kwietniu. Znamy już nowe daty koncertów, które promować będą ostatni album grupy – „Vote is a Bullet”. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!

 

Na wrzesień zaplanowana jest przełożona trasa koncertowa zespołu Virgin Snatch. Grupa promować będzie swój ostatni album. Płyta „Vote is a Bullet” swoją premierę miała w połowie listopada 2018 roku. Jest to szóste wydawnictwo w dorobku.

Koncerty pod szyldem „We are underground” rozpoczną się 18 września. Zaplanowanych jest obecnie pięć wydarzeń w różnych częściach Polski.

 

 

Virgin Snatch – „We are underground” – szczegóły koncertów

Koncerty promujące ostatni album grupy Virgin Snatch – „Vote is a Bullet” – będą przebiegać pod hasłem „We are underground” i obejmą pięć polskich miast. Trasa rozpocznie się w połowie września w Warszawie, a zakończy w Rzeszowie. Szczegóły wydarzeń możecie na bieżąco śledzić na Rockowej Mapie Polski lub klikając w poniższe daty:

18 września – Warszawa – VooDoo Club

19 września – Skarżysko-Kamienna – Semafor

25 września – Kraków – Garage Pub / odwołany

26 września – Sandomierz – Lapidarium pod Ratuszem

27 września – Rzeszów – Klub Vinyl / odwołany

 

 

VIRGIN SNATCH to jeden z nielicznych na polskim rynku zespołów, uprawiających szeroko pojętą stylistykę thrash/death metalową. Zaangażowany społecznie i politycznie, umiejętnie wychyla się poza ramy sceny underground’owej, łącząc kilka podgatunków muzycznych. Powstały w 2001 roku, szybko osiągnął status ważnego i rozpoznawalnego zespołu, nagrywając 6 studyjnych albumów.

Aktualny Skład:
Łukasz “Zielony” Zieliński – vocals
Grzegorz “Grysik” Bryła – guitars
Paweł “Pavlo” Pasek – guitars (ex-Decapitated)
Piotr “Anioł” Wącisz – bass (Corruption)
Daniel Rutkowski – drums (od 2019)

DYSKOGRAFIA:
„Vote is a Bullet” (2018)
„We Serve No One” (2014)
„Act Of Grace” (2008)
„In The Name Of Blood” (2006)
„Art Of Lying” (2005)
„S.U.C.K.” (2003)