Cieszanów Rock Festiwal 2020 w internecie! [oświadczenie organizatorów]

 

Tkwimy obecnie w bardzo trudnym czasie. Koronawirus sparaliżował całą gałąź rozrywkową w Polsce. W związku z tym duża część koncertów oraz festiwali odwołuje się. Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal z kolei postanowili przenieść tegoroczną edycję do internetu!

 

Cieszanów Rock Festiwal to jedno z bardziej popularnych wydarzeń na Festiwalowej Mapie Polski. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrym line upem. Nie inaczej miało być w tym rocku. Na festiwalowej scenie mieliśmy usłyszeć między innymi: Darmozjady, Alestorm, Farben Lehre, Włochaty, The Analogs, Pull The Wire, Cela nr3, Psy Wojny, Batushka czy Me And That Man.

 

 

Niestety, panujący koronawirus krzyżuje nam plany. Organizatorzy jednak nie poddają się i jak sami twierdzą: przyjmują korona-wyzwanie! Postanowiono, że tegoroczna edycja odbędzie się w internecie!

Cieszanów Rock Festiwal 2020 przechodzi do sieci! Chcemy zorganizować dla Was internetowy Przegląd Zespołów, koncerty online z tegorocznego lineupu, live chaty z artystami i ponadwymiarową imprezę na grupie Pole namiotowe CRF.

Jak możemy również przeczytać – zaplanowano już datę przyszłorocznej edycji, która zaplanowana została na 19-21 sierpnia 2021. Zakupione na ten rock karnety oczywiście zachowują swoją ważność! Poniżej całość oświadczenia.

 

Cieszanów Rock Festiwal 2020 – oświadczenie organizatorów: