Virgin Snatch – szczegóły trasy „We are underground”

 

[trasa została przeniesiona na wrzesień, szczegóły]

 

Zespół Virgin Snatch zaprasza na wiosenne koncerty promujące ostatni album „Vote is a Bullet”. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!

 

Już na początku kwietnia rusza druga część trasy koncertowej, podczas której zespół Virgin Snatch promować będzie swój ostatni album. Płyta „Vote is a Bullet” swoją premierę miała w połowie listopada 2018 roku. Jest to szóste wydawnictwo w dorobku grupy.

Koncerty pod szyldem „We are underground” rozpoczną się już trzeciego kwietnia. Zaplanowanych jest łącznie siedem wydarzeń w różnych częściach Polski. Zespół odwiedzi: Wrocław, Wodzisław Śląski, Skarżysko Kamienną, Warszawę, Rzeszów, Sandomierz oraz Kraków.

 

 

Virgin Snatch – „We are underground” – szczegóły koncertów

Koncerty promujące ostatni album grupy Virgin Snatch – „Vote is a Bullet” – będą przebiegać pod hasłem „We are underground” i obejmą siedem polskich miast. Trasa rozpocznie się już na początku kwietnia we Wrocławiu i zakończy w Krakowie. Szczegóły wydarzeń możecie na bieżąco śledzić na Rockowej Mapie Polski lub klikając w poniższe daty:

3.04 Wrocław, Liverpool
4.04 Wodzisław Śląski, Amber
17.04 Skarżysko-Kamienna, Semafor
18.04 Warszawa, VooDoo
23.04 Rzeszów, Vinyl
24.04 Sandomierz, Lapidarium
25.04 Kraków, Garage Pub

 

 

VIRGIN SNATCH to jeden z nielicznych na polskim rynku zespołów, uprawiających szeroko pojętą stylistykę thrash/death metalową. Zaangażowany społecznie i politycznie, umiejętnie wychyla się poza ramy sceny underground’owej, łącząc kilka podgatunków muzycznych.

Powstały w 2001 roku, szybko osiągnął status ważnego i rozpoznawalnego zespołu, nagrywając 6 studyjnych albumów. Przez zespół przewinęło się kilka znamienitych postaci rodzimego (i nie tylko) rynku muzycznego ale skład VS po raz pierwszy ustabilizował się w 2003 roku, wraz z premierą debiutanckiego materiału „S.U.C.K.” Umowę z wydawcą – Mystic Production, zespół podpisał w składzie: Łukasz „Zielony” Zieliński wokale/teksty/pomysłodawca nazwy zespołu, Grzegorz „Grysik” Bryła – gitary, Tomasz „Titus” Pukacki bas (Acid Drinkers) i Jacek „Jacko” Sławeński – perkusja. Jeden z pierwszych koncertów grupy ma miejsce w Krakowskiej Hali Wisły, gdzie zespół gra przed Rage i Helloween.

W swojej historii zespół Virgin Snatch zagrał kilkaset koncertów, dzieląc scenę z Anthrax, Slayer, Testament, Celtic Frost, Motorhead, Sepultura, Fear Factory, Helloween, Behemoth, Acid Drinkers, Vader, Decapitated, KAT, Hunter, Frontside i wiele innych. Wśród koncertów znalazły się występy na największych festiwalach w Polsce m.in. Przystanku Woodstock, Hunter Fest, Mystic Festival, Rock Metal Fest oraz koncerty poza granicami kraju m.in. Inferiff Festival, Masters Of Rock, Dong Open Air, kilkadziesiąt koncertów na terenie bloku wschodniego: w Rosji, Mołdawii, Estonii, na Litwie, Łotwie i Ukrainie, Białorusi w Czechach etc.

Aktualny Skład:
Łukasz “Zielony” Zieliński – vocals
Grzegorz “Grysik” Bryła – guitars
Paweł “Pavlo” Pasek – guitars (ex-Decapitated)
Piotr “Anioł” Wącisz – bass (Corruption)
Daniel Rutkowski – drums (od 2019)

DYSKOGRAFIA:
„Vote is a Bullet” (2018)
„We Serve No One” (2014)
„Act Of Grace” (2008)
„In The Name Of Blood” (2006)
„Art Of Lying” (2005)
„S.U.C.K.” (2003)