Flying Hammer Experiment – premiera nowej EPki „Ślad”!

 
 
Już dzisiaj swoją premierę ma najnowsze wydawnictwo formacji Flying Hammer Experiment – EPka „Ślad”. Zapraszamy do odsłuchu!
 
 
 
20.02.2020 to nie byle jaka data! To właśnie w tym dniu swoją premierę ma najnowsza EPka zespołu Flying Hammer Experiment. A jakby dwójek było mało, całość dostępna jest do odsłuchania już od godz. 20:02! „Ślad” jest w dodatku drugim wydawnictwem zespołu.
 
Jak zdradza sam zespół:
 Prace nad nią rozpoczęliśmy już w okolicach czerwca 2019 roku, w domowym zaciszu naszego gitarzysty, pieszczotliwie nazywane dalej „home rekording studio skarpeta rekords”. Materiał zaczynał nabierać powoli kształtu, klarował się jakiś obrany kierunek brzmienia.
 
Każdy z muzyków słucha innej gałęzi szeroko pojętego metalu, toteż inspiracji i pomysłów przy tworzeniu było mnóstwo. Od Korna, Slipknota aż po starą dobrą Metallice. Mixem, masteringiem oraz rejestracją parti wokalnych zajął się Krzysztof „Leon” Lenard z Rybnickiego „No Fear Records”. Z kolei oprawą graficzną oraz fizyczną dystrybucją zajęło się Słony Studio. Na EPce znajdziemy łącznie 4 kawałki.
 

Flying Hammer Experiment – posłuchaj nowej EPki „Ślad”!

Wszystko zaczęło się lata temu. Jeszcze za czasów taniego piwa i dobrych imprez gdzie grupa dzieciaków: Pudel, Wawrzyk i Łapa postanowiła spełnić swoje marzenia i założyć zespół, który miał być natchniony metalem lat 90.

W zespole pojawiali się i odchodzili różni muzycy. Niektórzy pograli trochę dłużej. Z innymi nie udało się dogadać już na początku. Materiał był przerabiany pod różnych wokalistów.

Zespół Flying Hammer Experiment cały czas się rozwija, starając się wskrzesić metal z lat 90.