„Truth To Power” – oficjalny zwiastun dokumentu o Serj Tankianie (System of a Down)

 

Możemy już obejrzeć oficjalny zwiastum filmu o jednym z bardziej znanych rockowych artystów. „Truth to Power” będzie opowiadać o życiu Serj Tankiana, wokaliście i współzałożcielu grupy System of a Down.

 

Serj Adam Tankian urodził się 21 sierpnia 1967 roku w Bejrucie (Liban). Wszystkim szerzej znany jest jako wokalista zespołu System of a Down, w którym śpiewa od 1994 roku. Słyszymy go również na klawiszach oraz gitarze elektrycznej.

Mając zaledwie kilka lat, wraz z rodzicami wyjechał do Kalifornii. Mimo to, cały czas głośno mówi o tym, co dzieje się w regionie, z którego pochodzi. Znany jest również ze swojego zaangażowania w walkę o prawdę czy wolność. Otwarcie również opowiada się za różnymi wartościami, np. tolerancją, równością czy troską o środowisko naturalne.

Truth To Power”, do którego oficjalny zwiastun możecie obejrzeć poniżej, opowiadać będzie głównie o życiu Serja Tankiana i jego działalności aktywistycznej. Nie będzie to zatem typowy dokument muzyczny. Jego premiera zaplanowana została na 19 lutego tego roku.

W filmie wystąpią również inni muzycy, między innymi: Shavo Odadjian, John Dolmayan, manager SOAD David „Beno” Benveniste, Tom Morello czy Rick Rubin.

 

Truth to Power – Official Trailer