Tribute to Led Zeppelin – Zeppelinians wracają na koncert do Warszawy

 

Trójmiejska formacja Zeppelinians wraca ponownie do Warszawy! Na koncert zapraszamy do warszawskiego VooDoo Club już pod koniec czerwca!

 

Zapraszamy wszystkich fanów legendy Led Zeppelin na specjalny koncert do warszawskiego klubu VooDoo Club. 25 marca tego roku zagra tam Led Zeppelin Tribute BandZeppelinians. Trójmiejska formacja, która takie kawałki jak „Good Times Bad Times”, „Whole Lotta Love” czy „Kashmir” wykonują z wielką pasją i zaangażowaniem, a ich pełne energii show trwa ponad 2 godziny. Panowie z Zeppelinians dają z siebie wszystko. Wspólnie tworzą niesamowity klimat. I przede wszystkim sami bardzo dobrze się przy tym bawią!

Zeppelinians w VooDoo Club – szczegóły koncertu

Koncert Trójmiejskiej formacji Zeppelinians w warszawskim klubie VooDoo Club odbędzie się 25 czerwca tego roku. Jest to już piąta data wydarzenia, która z powodu panującej epidemii jest co chwilę przesuwata. Mamy nadzieję, że czerwiec jest już datą ostateczną!
 
VooDoo Club [ STAGE 1 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Miejsca nienumerowane, stojące.
 
Bilety:
50 zł – przedsprzedaż
70 zł – w dniu koncertu
bilety dostępne w sieciach KupBilecik.pl / PanBilet.pl / empik bilety / Going.

 

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na facebook.

Communication Breakdown by Zeppelinians

Zeppelinians – Tribute Band

Zeppelinians to Led Zeppelin Tribute Band założony przez czołowych trójmiejskich muzyków oraz „fanatyków” zespołu Led Zeppelin. W ciągle rozbudowywanym repertuarze znajduje się w tej chwili 19 klasyków Zepów. Są wśród nich takie utwory jak: GOOD TIMES BAD TIMES, WHOLE LOTTA LOVE, NO QUARTER, KASHMIR, BABY I’M GONNA LEAVE YOU, STAIRWAY TO HEAVEN i wiele innych. Grupa daje ponad dwu godzinne pełne emocji i niesamowitej energii show.

Skład zespołu:
Maksymilian Kwapień – vocal
Piotr Augustynowicz – guitar
Tomasz Nowik – bass
Igor Augustynowicz – drums
Michał Mantaj – keyboards