Jelonek – debiutancki album wkrótce na winylu!

 

Już w czerwcu ponownie światło dzienne ujrzy debiutancki album Jelonka. Tym razem będzie to wyjątkowe, winylowe wydanie.

 

Debiut najbardziej popularnego skrzypka w Polsce – Jelonka – swoją premierę miał 3 grudnia 2007 roku. Album zatytułowany został po prostu „Jelonek”. Wydawcą płyty był Mystic Production. Wydawnictwo jest płytą z muzyką instrumentalną o charakterze artrockowym. Główną rolę tutaj odgrywają skrzypce oraz instrumenty smyczkowe, za którymi stoi silna sekcja gitarowa i perkusyjna. Materiał powstał w Izabelin Studio.

 

Jelonek – debiutancka płyta „Jelonek” na wydaniu winylowym

Już 4 czerwca światło dzienne ujrzy debiutancki album skrzypcka Jelonka w wyjątkowej, winylowej wersji! Wydanie będzie oczywiście limitowane i pojawi się w ilości 333 sztuk. Każda kopia zostanie dodatkowo ręcznie ponumerowana. Całość będzie wydana jako gatefold ze złotym, 180 gramowym vinylem.

Album ukaże się nakładem AMEN Recordings, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych wydaniach na LP, natomiast będzie dostępny tylko i wyłącznie w sklepie internetowym Mystic Production.

Już można składać preorder – tutaj!

 

Jelonek – „BaRock”