T.Love powraca! Zespół zapowiada nową płytę pod skrzydłami Universal Music Polska

 

Dobre wiadomości pojawiły się na profilach T.Love oraz Universal Music Polska! Zespół ogłasza powrót oraz zaprasza na na 30-kę płyty „King” oraz 40-lecie istnienia grupy.

 

Firma Universal Music Polska w dniu wczorajszym poinformowała o podpisaniu kontraktu płytowego z zespołem T.Love. Oznacza to oficjalny powrót zespołu! Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu:

Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski, czyli T.LOVE w składzie z kultowego albumu „King” znów razem! W 2022 roku T.LOVE będzie obchodził nie tylko 30-te urodziny „Kinga” ale przede wszystkim 40-lecie działalności artystycznej. Czujemy się zaszczyceni, że oba jubileusze będziemy celebrować wspólnie z zespołem.
Podpisany kontrakt płytowy oznacza nowe wydawnictwo. Na premierę albumu „Hau! Hau!” zespół T.Love zaprasza już wiosną 2022 roku. Płyta nagrana będzie w wyżej wymienionym składzie. I jak możemy jeszcze doczytać:
Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że Muniek za teksty na tym krążku mógłby dostać tytuł kronikarza wszech czasów – jest grubo, bez pardonu, jest moc!
Na albumie „Hau! Hau!” nie zabraknie również gości specjalnych. Jakiś czas temu Muniek zdradził w rozmowie z Jordanem Babulą, która ukazałą się w majowym „Teraz Rocku”, że:

Chcielibyśmy też zaprosić gościnnie młodych muzyków z różnych światów, czyli ze środowiska hiphopowego, electropopowego, folkowego. Na pewno chcielibyśmy mieć jakiś młody, damski głos. A emocja w tej muzyce jest taka… Wiesz, teksty pisane są w czasach obecnych i wyrażają tęsknotę, poczucie samotności. Chcemy jednak, żeby album był rock’n’rollowy. Ma to być na czasie, ale jednak w duchu T. Love.