Sunsmoke z mocnym wideo do singla „Still Resides”

 

Całkiem niedawno swoją premierę miał nowy singiel od formacji Sunsmoke. Wideo do kawałka „Still Resides” robi wrażenie oraz daje do myślenia. Zapraszamy do oglądania!

 

1 lutego światło dzienne ujrzał animowany teledysk do singla „Still Resides„. Kawałek pochodzi z EPki „They Burned My House”, którą zespół Sunsmoke wydał w marcu zeszłego roku. Utwór porusza temat przemocy wobec kobiet i został zainspirowany prawdziwą historią sióstr, nad którymi znęcał się ojciec.

Jak zdradza zespół:

To historia trzech kobiet, które doświadczają przemocy w różnych sytuacjach. Ich doświadczenia są ze sobą powiązane – bohaterki znalazły się w zamkniętym kręgu bezradności, z którego bardzo trudno jest uciec

EPkę „They Burned My House” do tej pory promował tytułowy singiel. Posłuchać go możecie w jednym z naszych poprzednich artykułów (tutaj).

 

SUNSMOKE – Still Resides

 

Sunsmoke – They Burned My House płytą tygodnia

W kwietniu 2020r. płyta „They Burned My House” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. Porusza tematy przemocy wobec kobiet, manipulacji i nienawiści, walki z lękami oraz strachu przed przyszłością. Podkręć volume w głośnikach! Słuchaj online!