Wojtek Sarnecki singlem „Weakling” zapowiada nowy album

 

W sieci dostępny jest singiel „Weakling”, którym Wojtek Sarnecki zapowiada nowy album. Niedawno ruszyła również przedsprzedaż płyty „Toward Not Caring”. Zapraszamy do słuchania utworu i zamawiania krążka.

 

„Weakling” jest już trzecim singlem Wojtka Sarneckiego, którym muzyk zapowiada nadchodzący nowy album. Zwiastuje on płytę „Toward Not Caring„, która światło dzienne ujrzy na początku marca tego roku. Będzie to krążek konceptualny, na którym znajdziemy 14 utworów. Nie zabraknie tutaj rocka, popu, alternatywy oraz domieszek elektroniki. Płyta będzie trzyczęściową opowieścią o utraconym sensie życia i nauce odpuszczania. 

O czym mówi singiel „Weakling”? Zdradza nam Wojtek Sarnecki

To mój komentarz w temacie wszechobecnego hejtu i braku tolerancji. Tytułowym słabeuszem może być każda z tych tchórzliwych osób, chowających się za idiotycznymi pseudonimami w Internecie, nadużywających anonimowości do czynienia zła, zadawania ciosów słowami, które nierzadko doprowadziły już do tragedii. Słabeuszami mogą być też wszyscy ci, którzy gnębią swoich rówieśników w szkołach, ale również wszyscy ignoranci i hipokryci wytykający bliźnim „inność”. Śpiewam o tym, że nie ma odwrotu od raz wypowiedzianych słów i często musimy mierzyć się z ich konsekwencjami do końca naszego życia.

W warstwie muzycznej utwór „Weakling” jest dosyć złożony i zaskakujący. Elektroniczne smaczki są wyraźniejsze. A sama końcówka może mocno zaskoczyć. Reżyserią teledysku, który możecie obejrzeć poniżej, zajęli się Mirek Zawada oraz Jakub Kaska.

 

Album „Toward Not Caring” jest już dostępny w przedsprzedaży!

Wojtek Sarnecki – Weakling