Ozzy Osbourne publikuje animowane wideo do utworu „It’s A Raid”

 

W sieci pojawił się oficjalny animowany teledysk do utwory „It’s A Raid” pochodzący z ostatniej płyty Ozzy’ego Osbourne’a – „Ordinary Man”. Utwór został nagrany wspólnie z raperem Postem Malone. Zapraszamy do oglądania!

 

Niedługo minie rok, odkąd światło dzienne ujrzał ostatni album Ozzy’ego Osbourne’a. Krążek „Ordinary Man” swoją premierę miał 21 lutego 2020 roku. Jest to pierwsze solowe wydawnictwo muzyka od 10 lat. Na płycie nie zabrakło gości specjalnych. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers). Gitarowe riffy dograł sam Slash. Na płycie usłyszeć możemy również Eltona Johna, z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek.

Do tej pory poznaliśmy już kilka teledysków z ostatniej płyty Ozzy’ego, np. „Straight To Hell” (nagrany wspólnie ze Slashem) czy „Under the Graveyard”. Teraz przyszła pora na utwór „It’s A Raid”, w którym gościnny udział wziął Post Malone. Kawałek jest bardzo energetyczny i szybki, co nieznacznie wyróżnia go z płyty „Ordinary Man„.

 

Ozzy Osbourne – It’s A Raid