STILL OF THE NIGHT VOL. 5 – poznajcie szczegóły wydarzenia

 

„You wanted the best, you got the best”! 5 edycja jedynego w Polsce tribute dla zespołów rockowych i hair metalowych z lat ’80 powraca! 6 maja spotykamy się w  Chorzowie, a 10 czerwca w Warszawie. Jeśli lubisz prawdziwe RETRO SHOW, tęsknisz za natapirowanymi czuprynami, konfetti i ciasnymi legginsami w panterkę – TA IMPREZA JEST DLA CIEBIE!

 
Idea cyklicznych koncertów “Still Of The Night” powstała w 2016 roku z inicjatywy Kasi Bieńkowskiej i Pawła Gromadzkiego (członków polskiej hard-rockowej grupy White Highway, która zawiesiła swoją działalność w 2020 roku). Nazwa imprezy pochodzi od przeboju zespołu Whitesnake z tak samo brzmiącego albumu z 1987roku. Zarówno tytuł jak i kawałek ten świetnie oddaje klimat gorących ulic Los Angeles sprzed 30 lat, do których organizatorka eventu obiecuje nas zabrać podczas tej niezapomnianej muzycznej podróży!
 
Jak zapewnia Kasia Bieńkowska:

Tylko u nas usłyszysz zadziorne riffy zespołu Def Leppard, Van Halen czy KISS, zobaczysz wyuzdane show a’la Motley Crue, będziesz skakał pod sceną w rytm takich hitów jak „Girls”, „Panama” czy „Livin’ On a Prayer” – a to wszystko w 100% na żywo! Zresztą… Ci, co już nas odwiedzili podczas poprzednich edycji mogą potwierdzić, że to naprawdę hardcorowa impreza w ’80sowym klimacie! Zapraszam 6 maja do Chorzowa i 10 czerwca do Warszawy – będą cudowni Goście na wokalu i innych instrumentach, a my jak zawsze damy z siebie 300% naszej muzycznej energii.

 

White Highway’s Still Of The Night – ’80s Rock LIVE SHOW PROMO

 

Już 6 maja w chorzowskim klubie Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe wystąpią m.in. Maksymilian Kwapień (finalista 9. edycji The Voice Of Poland), Urszula Fryzka (wokalistka projektu Urszula Fryzka i Jurek Styczyński), Justyna Wojtuszewska (wokalistka śląskiego zespołu Tabula Rasa) oraz Paweł Borkowski (lider grupy Rocker Soul). W podstawowym składzie projektu Still Of The Night – 80s Rock Live Show usłyszymy: Kasię Bieńkowską i Adama Nawarę (wokale), Pawła Gromadzkiego i Dawida Piętę (gitary elektryczne), Jana Radosza (bas), Mirka Skorupskiego (klawisze) oraz Michała Tobjasza (perkusja).

Oficjalne wydarzenia facebook:

06.05. – Chorzów

10.06 – Warszawa