KAJOA kolejnym utworem zapowiada nadchodzącą płytę „Fale”

facebook | youtube

 

Poznaliśmy drugi singiel z nadchodzącej płyty formacji KAJOA. Zapraszamy do słuchania utworu „Jutro”.

 

„Jutro” to drugi singiel z debiutanckiej płyty zespołu KAJOA pt. „Fale”. Piosenka zupełnie inna od wszystkich zamieszczonych na płycie, nieco w stylu country. Pozornie wesoła melodia przewrotnie prezentuje smutny tekst. Za słowa i muzykę odpowiedzialny jest Michał Maliszewski.

Co znajdziemy na debiucie zespołu? Album poświęcony będzie ulotności ludzkiego życia. Grupa zaprezentuje nam dwanaście autorskich utworów, a całość będzie zróżnicowana stylistycznie. W większości bedą to zdecydowanie rockowe brzmienia ale nie zabraknie tutaj nawiązań do klimatów akustycznych, elektronicznych, a nawet do muzyki country. Mimo swej różnorodności, utwory tworzyć będą spójną całość, koncentrując się tematycznie wokół ulotności i kruchości życia, dotykając spraw miłości i śmierci, przemijania i niepewności.

 

KAJOA – Jutro

 

Na płycie nie zabraknie gości. W nagraniach udział wzięli: Piotr Dąbrowski, który zagrał na akustycznej gitarze basowej, Irena Filuś na skrzypcach, Jarosław Kucharczyk na mandolinie, Maciej Kubiczek na akordeonie, a Piotr Skrzypczyk na instrumentach klawiszowych. Producentem krążka jest Bartosz Mielczarek, a wydawcą Fundacja Wspieramy Kulturę SztukArt.

Za warstwę tekstową odpowiada Michał Maliszewski. Jak sam twierdzi, najważniejszy tutaj jest przekaz, emocjonalność, a także melodyjność i nastrój.