Rammstein – posłuchaj nowej płyty przedpremierowo w kinach Helios

 

Zbliżamy się do premiery nadchodzącej płyty formacji Rammstein. Zespół zapowiedział, że  wydawnictwo „Zeit” będzie można przedpremierowo posłuchać w sieci kin Helios.

 

Premiera albumu „Zeit” zespołu Rammstein zaplanowana została na kwiecień tego roku. Światło dzienne ujrzy dokładnie 29 kwietnia. Będzie to ósmy studyjny krążek formacji. Za okładkę, którą ocenić możecie powyżej, odpowiada  muzyk i ceniony fotograf Bryan Adams.

Standardowe wydanie albumu na CD jest w formie digipaku z 20-stronicową książeczką. Dostępna będzie również specjalna edycja CD w 6-panelowym digipaku i 56-stronicową książeczką oraz podwójny 180-gramowy winyl z wielkoformatową 20-stronicową książeczką.

 

 

Teraz zespół zapowiedział specjalną promocje płyty. Dokładnie dzień przed premierą, nowy krążek będzie można posłuchać w sieci kin Helios! Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia (tutaj):

Już 28 kwietnia, dzień przed oficjalną premierą albumu, fani będą mieli ekskluzywną okazję zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć premierowo jedenastu nowych utworów w spektakularnym formacie dźwięku Dolby Atmos. Tylko na jedną noc w wybranych kinach na całym świecie!

W Polsce płyty posłuchać będzie można w następujących miejscowościach: Warszawa, Katowice, Rzeszów, Gdańsk, Opole, Kielce, Poznań, Radom, Sosnowiec oraz Łódź.

 

Rammstein – Zick Zack (Official Video)

 
 
 

 

Rammstein – „Zeit” – Tracklista:

 1. Armee der Tristen
 2. Zeit
 3. Schwarz
 4. Giftig
 5. Zick Zack
 6. OK
 7. Meine Tränen
 8. Angst
 9. Dicke Titten
 10. Lügen
 11. Adieu