Slipknot w Polsce! Znamy dokładną datę i support.

 

Poznaliśmy już dokładną datę koncertu zespołu Slipknot w Polsce w ramach nadchodzącej trasy „We Are Not Your Kind World Tour” i jej europejskiej części. 

 

Koncerty rozpoczną się już w połowie stycznia 2020 roku. Najwięcej wydarzeń odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Następnie będą miały miejsce koncerty na kontynentalnej części Europy, w tym między innymi w Niemczech, Francji czy w Norwegii. 

W Polsce Slipknot wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie w czwartek 6 lutego. Jako support wystąpi BEHEMOTH!

Szczegóły wydarzenia.

 

Całkiem niedawno Slipknot udostępnił w sieci całą swoją najnowszą płytę!

 

We Are Not Your Kind World Tour

 

Bilety w regularnej sprzedaży od 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy rusza w środę, 28 sierpnia o godz. 10:00 i zakończy się w 30 sierpnia o godz. 09:00
Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl startuje 29 sierpnia od godz. 10:00 i potrwa do 30 sierpnia do godz. 09:00.

 

Slipknot

Amerykańska formacja grająca muzykę około metalową (heavy metal, nu-metal oraz metal alternatywny). Zespół od początku swojego grania na scenie występuje w maskach. Grupa powstała w 1995 roku w Des Moines. Inicjatorami byli Shawn Crahan oraz Anders Colsefini.

Slipknot można zaliczyć do pionierów nurtu New Wave of American Heavy Metal, który łączył w sobie wpływy thrash i death metalu oraz metalcore.

Na koncie zespół ma obecnie sześć płyt studyjnych. Dyskografię zamyka wydany w 2019 roku album We Are Not Your Kind. Przeczytaj recenzję!

 
Kliknij po więcej szczegółów: