Skunk Anansie publikuje teledysk nagrany na Pol’and’Rock Festival!

Skin wśród publiczności Pol’and’Rock Festival 2019 /Szymon Aksienionek /WOŚP, źródło.

 

Zespół Skunk Anansie wystąpił na zeszłorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Muzycy byli bardzo zadowoleni z koncertu i tamtejszej publiczności. Teraz możemy obejrzeć teledysk, który powstał w Kostrzynie.

 
W sieci pojawił się nowy utwór grupy Skunk Anansie zatytułowany „This Means War„. Kawałek powstał tuż przed wyruszeniem zespołu w trasę i nie opuścił już koncertowej setlisty. Poniżej możemy obejrzeć wideo do kawałka, które powstało podczas zeszłorocznej edycji Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.
 

Skunk Anansie – This Means War

 

 

Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock)

To największy darmowy festiwal muzyczny, który od wielu lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Początkowo nazwa festiwalu nawiązywała do legendarnego festiwalu Woodstock. Ale z powodu obchodów 50cio lecia w 2019 roku, nazwa ta została zastrzeżona. Polski Przystanek Woodstock otrzymał nową nazwę – Pol’and’Rock Festival.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Założeniem festiwalu jest podziękowanie dla wolontariuszy za ich pracę włożoną podczas corocznych finałów WOŚP.

Pierwsze wydarzenie mimało miejsce w 1995 roku Czymanowie. Zanim Przystanej Woodstock przeniósł się do Kostrzyna to odbywał się kolejno w Szczecinie (1996), Żarach (1997–1999, 2001–2003) oraz Lęborku (2000, tzw. Dziki Przystanek Woodstock).

Sprawdź na naszej stronie aktualne artykuły dotyczące Pol’and’Rock Festival.