Slipknot wraca do Polski jeszcze w tym roku!

 

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim rewelacyjnym koncercie zespołu Slipknot, a grupa już ogłasza kolejne wydarzenie! Tym razem będziemy mogli zobaczyć ich w Gdańsku.

 

Slipknot ponownie pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej ostatnie wydawnictwo „We Are Not Your Kind”. Premiera miała miejsce na początku sierpnia 2019 roku. Tym razem koncert odbędzie się 3 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Gościem specjalnym będzie zespół Jinjer!

 
 

Slipknot ponownie w Polsce 2020 [bilety]

Bilety dostępne będą od 18 lutego od godziny 10:00. Pierwszeństwo zakupu będą mieli użytkownicy Allegro Smart. W ogólnej sprzedazy pojawią się 20 lutego od godziny 10:00. Dostępne będą w sklepie Knock Out Productions oraz na portalu eBilet.pl.
 
 

Slipknot

Amerykańska formacja grająca muzykę około metalową (heavy metal, nu-metal oraz metal alternatywny). Zespół od początku swojego grania na scenie występuje w maskach. Grupa powstała w 1995 roku w Des Moines. Inicjatorami byli Shawn Crahan oraz Anders Colsefini.

Slipknot można zaliczyć do pionierów nurtu New Wave of American Heavy Metal, który łączył w sobie wpływy thrash i death metalu oraz metalcore.

Na koncie zespół ma obecnie sześć płyt studyjnych. Dyskografię zamyka wydany w 2019 roku album We Are Not Your Kind. Przeczytaj recenzję!