Rock and Beer Fest – IV edycja – podsumowanie

 

Za nami kolejna edycja Rock and Beer Fest, która odbywa się w Sulęcinie. Poniżej kilka słów podsumowujących od głównych organizatorów – Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

 

„Dobiegła końca IV edycja Rock and Beer Fest! Dwa dni festiwalu, pięć świetnych koncertów, Piwna Rewolucja z Browarem Moczybroda, a do tego wiele ciepłych słów od uczestników imprezy, a także od wykonawców… To wszystko wciągnęło nas w wir emocji i ekscytacji, i sprawiło, że tę edycję zapamiętamy na bardzo, bardzo długo…

Weekendowe granie rozpoczęlimy w piątek – w Klubie u Bulka wystąpiła formacja Progressive JJ – lubuskie granie porwało publiczność, a wieczór wzbogaciła prawdziwa piwna uczta z Browarem Moczybroda.

Sobotnie granie odbyło się w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, natomiast w przyległej Sali Wystawowej urządzony został „ogródek piwny”, czyli kącik dla amatorów piwa, w którym mogliśmy skorzystać z oferty beer geek’ów z Poznania i skosztować ponad stu gatunków piwa. Ściany Sali Wystawowej jednocześnie ozdabiały pięknie oprawione fotografie autorstwa Krzysztofa Nesterowicza. Za catering odpowiadała niezawodna Restauracja Mak z Rzepina, dziękujemy!

Na scenie 8 lutego zaprezentowały się 4 zespoły: A l i v e., J.A.D, Wiewiórka na Drzewie oraz Łydka Grubasa!

Festiwal był dla Sulęcińskiego Ośrodka Kultury ogromnym sukcesem. Wspaniała publiczność (nie tylko z Sulęcina, ale i z miejscowości oddalonych od województwa lubuskiego o kilkadziesiąt, ale i kilkaset kilometrów!) bawiła się wyśmienicie. Wszystkie zespoły na scenie dały z siebie 100% – zagrały cudowne koncerty, które zapewne zostaną w naszej pamięci na długo…

Jako organizatorom tego corocznego już przedsięwzięcia wypada nam przede wszystkim podziękować – uczestnikom festiwalu, artystom, mediom, ochronie… Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok, na piątej edycji Rock and Beer Fest w Sulęcinie!”

 

Autorem oraz właścicielem wszystkich poniższych zdjęć jest Sulęciński Ośrodek Kultury. Dziękujemy za możliwość ich użycia!

 

Rock and Beer Fest 2020 – fotorelacja