Siekiera Festiwal 2022 – dotychczasowe ogłoszenia oraz przedsprzedaż biletów

 

Od jakiegoś czasu organizatorzy Siekiera Festiwalu zdradzają szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji. Pora to wszystko zebrać w jednym miejscu i zaprosić Was na to mocne wydarzenie!

 

Przed nami trzecia edycja festiwalu Siekiera Fest. Wydarzenie ponownie odbędzie się we Wrocławiu na Polach Osobowickich. Miejsce to zostało wybrane po długich poszukiwaniach. Sam pomysł na Siekierę zrodził się w 2017 roku, gdy to organizatorzy odwiedzając inne wydarzenia, doszli do wniosku, że brakuje w Polsce solidnego open air’a z ostrym metalowym brzmieniem. Po dwóch latach przygotowań i starannej selekcji w 2019r. odbyła się pierwsza edycja Siekiera fest. 22 zespoły zrobiły tak świetną robotę, że goście już wtedy dopytywali kiedy będzie następna edycja. Dało to olbrzymiego kopa do działania. Dlatego już teraz możemy zaprosić wszystkich na 3. edycję Siekiera Festiwal!

 

Autor zdjęcia: NathanArt – Fotografia Koncertowa, źródło: oficjalny profil facebook

 

Siekiera Fest 2022 – III edycja – szczegóły

W przyszłym rocku odbędzie się trzecia edycja Siekiera Fest. Wydarzenie będzie miało miejsce już w połowie wakacji, a dokładniej 05-07 sierpnia na Polach Osobowickich. Tutaj możecie śledzić na bieżąco oficjalne wydarzenie facebook.

Bilety na festiwal już trafiły do przedsprzedaży! Ceny zaczynają się od 120zł za bilet jednodniowy.

Wśród dotychczas ogłoszonych zespołów są:

Batushka, Arkona, Curse Upon a Prayer, Grai, Khors, Symbolical, Shodan, Squash Bowels, Anima Damnata, Hegony, Unborn Suffer, Stillborn, Antiflesh, Xificurk, Horda, Velesar, Czort, Zgroza, Spatial, Det Gamle, Bestiarum, Warbell, Tortharry.

Szczegóły oraz social media zespołów znajdziecie tutaj.