ROCK Pszów – KONCERT PONAD PODZIAŁAMI – szczegóły wydarzenia

 

Już pod koniec listopada wszystkie drogi prowadzą do Pszowa! Odbędzie się tam Rock Pszów czyli Koncert Ponad Podziałami. Poznajcie szczegóły wydarzenia.

 

Rock Pszów to koncert, który do tej pory znany był doskonale wszystkim pod hasłem Festiwalu Rock Trendy. Organizatorzy w tym roku zapraszają nas jednak na wydarzenie jakim jest Koncert Ponad Podziałami. Event ma zapewnić nam dużo pozytywnej enrgii oraz porządną dawkę dobrego rockowego grania.

Jak zapraszają nas organizatorzy:

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich smakoszy gitarowego grania do udziału w wyjątkowym koncercie, który ma pokazać, że nie ma między nami podziałów, nie ma nienawiści i nikt nie jest ani lepszy, ani gorszy, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Gwarantujemy, że będzie koncertowo, rockowo, pięknie, głośno i radośnie.

 

Rock Pszów – Koncert Ponad Podziałami – szczegóły:

 

Nazwa: Rock Pszów – Koncert Ponad Podziałami

Data: 20 listopad 2021

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie

Kto zagra: Rumor, Batna, Transgresja, Zenek Kupatasa

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj

 

Rock Pszów – Koncert Ponad Podziałami – zaproszone zespoły:

Dokładnie 20 listopada odbędzie się Rock Pszów – Koncert Ponad Podziałami. Organizatorzy zadbali o bardzo dobre zaplecze muzyczne. Tego dnia na scenie usłyszymy:

Zespół RUMORE pochodzący z Cieszyna, tworzą go trzy osobowości muzyczne, grają muzykę z pogranicza indie, rock’a i grunge’u. Debiutancki album CZAS/O/PRZESTRZEŃ stworzyli będąc jeszcze w liceum, na swoim koncie mają wiele zagranych koncertów.

Rumore – Walls & Floor

 

Zespół BATNA – tegoroczny zwycięzca Antyfestu Antyradia, laureat „Złotej Kosy” oraz dwukrotny zwycięzca rockowej listy Turbo Top w Antyradiu. Chłopaki grają bezkompromisowego rocka z elementami metalowych pazurów.

Batna – był sobie człowiek

 

Wisienki na torcie czyli dwie gwiazdy wieczoru: TRANSGRESJA oraz ZENEK KUPATASA, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Transgresja swoimi kompozycjami wciąga w świat energetycznego psychodelicznego rocka. Elementem charakterystycznym koncertów zespołu jest także przykuwająca oko oprawa wizualna. Kontrastowa gra świateł oraz stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych oddziałują na wyobraźnię słuchacza, doskonale dopełniając chwytliwe, bujające melodie i wytwarzając przy tym unikalny klimat koncertów, które na długo zapadają w pamięć. Zenka Kupatasa i jego najsłynniejsze koncertowe przytulasy zna już cała Polska. Zespół znany jest nie tylko z energetycznych koncertów, ale i bardzo wyszukanych tekstów. Każdy koncert Zenka to prawdziwa przygoda z filmu fantasy.

TRANSGRESJA – Pragnę więcej

Zenek Kupatasa – Słoneczko