1965 prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „Panther”

facebook | youtube | instagram | bandcamp | spotify

 

Za nami premiera nowego singla formacji 1965. Kawałek „Stars & Gutter” zapowiada również nadchodzącą płytę zespołu. Zapraszamy do słuchania!

 

W piątek 29 października światło dzienne ujrzał najnowszy singiel zespołu 1965. Utwór „Stars & Gutter” jest jednocześnie pierwszym kawałkiem, który zapowiada nadchodzącą drugą płytę grupy! Album „Panther” będzie bardzo ciekawym wydawnictwem. Znajdziemy na nim hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. Zawarta na nim muzyka to wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, gdzie spotykają się takie inspiracje, jak Mötley Crüe, Monster Magnet, Velvet Revolver czy Alice in Chains. Album zabierze publiczność na intergalaktyczny trip po zdominowanym przez technologię dystopijnym świecie przyszłości.
 

1965 – Stars & Gutter

 

Płyta „Panther” została nagrana w czerwcu 2021 roku w Mustache Ministry Studio w Warszawie pod okiem Marcina Klimczaka. Album został zmiksowany i zmasterowany przez Haldora Grunberga, znanego z produkcji takich zespołów, jak Behemoth, Weedpecker, Taraban, Major Kong czy Dopelord. Oficjalna data premiery płyty jeszcze niż została ustalona ale radzimy być czujnym!

 

1965 – „Panther” – okładka płyty