Rock na Bagnie 2023 – znamy pierwszy zespół przyszłorocznej edycji

 

Jeszcze dobrze nie zakończył się obecny sezon festiwalowy, a organizatorzy już zdradzają pierwsze szczegóły przyszłorocznych edycji. Oprócz daty i grafik promujących Rock na Bagnie, znamy już pierwszy zespół, który wystąpi w 2023 roku w Goniądzu.

 

W przyszłym roku odbędzie się XIII edycja podlaskiego festiwalu Rock na Bagnie. Co roku „Bagno” zbiera miłośników rockowo / punkowego grania, którzy z całej Polski zjeżdżają na wyjątkowe koncerty. A sam festiwal oczywiście już na dobre wpisał się w Festiwalową Mapę Polski. Wydarzenie odbędzie się, jak zawsze, na sam początek wakacji:  30.06 – 1.07.2023r. Miejsce od wielu lat pozostaje bez zmian i jest to oczywiście podlaski Goniądz.

Oprócz daty, znamy już grafikę, która promować będzie nadchodzącą edycję Rock na Bagnie. Tą możecie ocenić powyżej. Wyszła ona spod ręki Kordiana Michalskiego, która tym razem nawiązuje do fanzinów i ulotek jakich tony organizatorzy otrzymywali w korespondencji przed erą internetu w latach 90.

 

 

Rock na Bagnie 2023 – znamy pierwszy ogłoszony zespół

Organizatorzy Rock na Bagnie ogłosili pierwszy zespół, który zagra podczas przyszłorocznej edycji festiwalu. Jest to, znana doskonale na polskim rynku, kapela Bulbulators. Muzycznie zespół oscyluje wokół punk rocka. Powstali w 1989 roku. Od początku inspiracją dla grupy był wczesny punk lat 70. oraz klasyczne zespoły street punkowe.

Na koncie mają wydanych osiem płyt.