RóBSzuM Festival 2022 – szczegóły tegorocznej edycji

 

Znamy już wszystkie szczegóły tegorocznej edycji RóBSzuM Festival.

 

RóBSzuM to festiwal muzyki niezależnej, który od samego początku odbywa się w Międzychodzie. Pierwsza edycja miała miejsce w 2012 roku. Założeniem wydarzenia jest prezentacja artystów ambitnych, niezależnych i ciekawych oraz niedocenionych w świecie w którym tak zwana muzyka popularna prezentowana masowo przestała być sztuką. Jak zdradzają organizatorzy:

Prezentujemy zespoły grające szeroko pojętą muzykę alternatywną, od muzyki gitarowej, elektronicznej przez noise do jazzu, często eksperymentujące z formą, ekspresją i treścią. Wydarzenie to odznacza się kameralną atmosferą, odbywa się w samym sercu Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego.

RóBSzuM Festival – szczegóły 9 edycji

RóBSzuM Festival, inaczej nazywany Międzychodzkim festiwalem krzewienia kultury niezależnej, w tym roku odbędzie się po raz 9ty. Wydarzenie zaplanowane zostało na 11 czerwca oczywiście w Międzychodzie. Na koncerty zapraszamy do Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego.

Wejściówki w cenie 25 złotych są cały czas dostępne tutaj.

Poniżej możecie posłuchać zaproszone na tegoroczną edycję formacje: Martim Monitz, Ex Uaj Zed, Marszałek, Dynasonic oraz Titanic Sea Moon.

 

Martim Monitz Wiatr (Alba 2019)

 

EX UAJ ZED – Wtedy ja

 

MARSZAŁEK – Zaraza (RDZA 2021)

 

Dynasonic – D3 LIVE (Coastline Northern Cuts 2020)

 

Titanic Sea Moon // O mnie się martw //Worry Worry