Ozzy Osbourne udostępnia singiel promujący nadchodzącą nową płytę!

Oficjalna okładka singla.

Ozzy Osbourne powraca! W sieci pojawił się kawałek promujący nową nadchodzącą płytę!
 
Już kilkukrotnie wspominano o nowym wydawnictwie Ozzy’ego. Ale chyba mało kto wierzył, że płyta dojdzie do skutku. Głównie ze względu na problemy zdrowotne, które trwają już od jakiegoś czasu. Ale jak widzimy, Król Ciemności nie próżnuje. Mimo zakazu grania koncertów, Osbourne nie siedzi z założonymi rękoma, tylko tworzy nową muzykę. 
 
 

Ozzy Osbourne – szczegóły nowej płyty.

Całkiem niedawno Sharon Osbourne – żona oraz jednocześnie menager Ozzy’ego – wystąpiła w radiostacji SiriusXM. Podczas wywiadu nie zabrakło oczywiście pytań dotyczących stanu zdrowia Króla Ciemności. Sharon zdradziła, że mimo braku możliwości koncertowania – Ozzy nie siedzi bezczynnie. Podobno właśnie skończył nagrywać nowy solowy album i przymierza się do jego premiery! Płyta jednocześnie będzie pierwszym solowym wydawnictwem od 10 lat. 

Więcej o wywiadzie poczytacie w jednym z naszych poprzednich artykułów. 

„Ordinary Man”, bo tak będzie brzmieć nowa płyta Ozzy’ego, swoją premierę będzie mieć już na początku 2020 roku. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers).

 

„Under the Graveyard” Ozzy’ego Osbourne’a już w sieci!