Sharon Osbourne zdradza: „Nowy album Ozzy’ego już w styczniu!”

 

Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwego życia. Jego przeciągające się problemy ze zdrowiem zmusiły muzyka do odwołania koncertów. Ale mimo wszystko, Ozzy nie siedzi bezczynnie! Okazuje się, że w między czasie nagrał solowy album!

 

Sharon Osbourne – żona oraz jednocześnie menager Ozzy’ego – wystąpiła ostatnio w radiostacji SiriusXM. Nie zabrakło oczywiście pytań dotyczących stanu zdrowia Króla Ciemności. Sharon zdradziła, że mimo braku możliwości koncertowania – Ozzy nie siedzi bezczynnie. Podobno właśnie skończył nagrywać nowy solowy album i przymierza się do jego premiery! Płyta jednocześnie będzie pierwszym solowym wydawnictwem od 10 lat!

Jak sama stwierdziła:

Ozzy ma się coraz lepiej. Jak wiecie miał bardzo zły wypadek tego roku. Ale dochodzi do siebie. Właśnie skończył album, który wyjdzie w styczniu. Jest też bardzo podekscytowany tym co stworzył z Post Malonem i Travisem Scottem. Ich utwór radzi sobie dobrze. Jest w topie rozgłośni radiowych i każdego tygodnia pnie się w górę. 

Ponadto dodaje, że czas dochodzenia do siebie jest dla muzyka bardzo trudny. 

[Ozzy] ogląda różne rzeczy w telewizji. Ogląda programy o zespołach, filmy dokumentalne o tournee i nie może na to patrzeć. Ma łzy w oczach i powtarza: tęsknię za moim życiem, chcę je z pozwrotem. 

Więcej o ostatnich poczynaniach Króla Ciemności dowiecie się z naszych poprzednich artykułów.

 

Sharon Osbourne w wywiadzie dla SiriusXM

 

Przypominamy: Ozzy ma problemy zdrowotne już od pewnego czasu. Pierwsze koncerty zostały odwołane jeszcze pod koniec poprzedniego roku. Chodziło wówczas o (z pozoru) niegroźną ranę na kciuku, która przerodziła się w infekcję, konieczną do operowania. Następnie Ozzy zachorował na grypę, która przerodziła się w zapalenie oskrzeli. Wówczas lekarze zalecili kilkutygodniowy odpoczynek w domu. Odwołane zostały koncerty z początku 2019 roku. Odpoczywając w domu, artysta przewrócił się, doznając poważnego urazu kręgosłupa. To niestety ponownie wykluczyło aktywność sceniczną muzyka. Odwołano wszystkie koncerty, które miały odbyć się w tym roku. W tym wspólne wydarzenia z zespołem Judas Priest.