Muzyczni Czarodzieje utworem „…bądź…” zapowiadają płytę „Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze”

facebook | instagram | youtube

 

Poznaliśmy pierwszy utwór, którym Muzyczni Czarodzieje zapowiadają nowy album „Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze”. Poznajcie kawałek „…bądź…”.

 

Fundacja Muzyczni Czarodzieje swoich początków sięga 2015 roku. Chociaż sam zespół powstał już nieco wcześniej, bo w 2009 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy „Na Targówku”. Od samego początku napędzało ich hasło, aby „wyjść poza schematy„. Na koncie mają 5 płyt, które nagrali w przeciągu 9 lat. Zespół jest również dobrze zaznajomiony ze sceną.  Zagrali ponad 100 koncertów na terenie całego kraju. Przez wiele lat grali w 17 osobowym składzie, gdzie dołączyli do nich podopieczni i terapeuci z ŚDS Wilcza i Rydygiera.

Album „Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze” to kolejny krążek, który zasila dorobek zespołu Muzyczni Czarodzieje. Płyta ta to efekt spotkania około 30stu osób, które w codziennym życiu zapewne nigdy by się nie spotkały. Dzięki ich chęci i talentowi, możemy posłuchać i doświadczyć samemu, że „nie ważne skąd, ważne kim, powiedz mi kim jesteś” jak śpiewa Lena w jednym z utworów. 

Czego możemy spodziewać się po krążku? Wydawnictwo jest jak wielki wybuch, który ma zmienić nas. Jak dodaje zespół: nie ma potrzeby dzielenia ludzi i serio naprawdę każdy z nas jest „wystarczający”.

 

Cały dochód z płyty przeznaczony jest na
POLSKĄ AKCJE HUMANITARNĄ na rzecz Ukrainy
 

Muzyczni Czarodzieje – …bądź…

 

Na płycie usłyszymy Tomka (uczestnik Środowiskowego Domu Samopomocy „Na Targówku”), młodzież z VIII Ogrodu Jordanowskiego z ulicy Suwalskiej w Warszawie, Lenę, która już w tak młodym wieku jest dynamitem talentów, podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej „Biały Domek”, Przemka wokalistę, gitarzystę warszawskiej sceny punkowo- rockowej, który działa już od ponad 20 lat. 

Obecny skład zespołu to: Bartek Miecznikowski– gitara, Michał Łochowski – gitara, Jakub Szypiłło – bas, Jakub Zalewski – perkusja

Jak kupić płytę?
Wyślij mail na adres: muzyczni.czarodzieje@gmail.com z dowodem wpłaty oraz adresem do wysyłki. Cena: 25 zł
Numer konta Fundacji:
04 1020 1026 0000 1102 0256 9952