Magiel Festiwal – III edycja – 2019

 

W tym roku będzie miała miejsce III edycja Magiel Festiwal!

Magiel to jedyny taki festiwal w Małopolsce. Tworzony DIY. Pierwsze dwie edycje odbyły się w malowniczno położonej Ptaszkowej. Więcej o samym festiwalu poczytacie w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19 – 20 lipca. Jednak tym razem zmienia się lokalizacja festiwalu. Wydarzenie zostało przeniesione na stadion w Zawadzie (Nowy Sącz).  Nie wpływa to natomiast na wciąż malownicze położenie:

 

Magiel Festiwal – szczegóły tegorocznej edycji:

W tym roku na festiwalu zagrają dla nas:
Los Kamer – Meksyk / Selfish Murphy – Rumunia  / Mongooz And The Magnet – Węgry / Funk Da System / Stonage Full Of Sun  / Jerna Jemiayka / Zdrawica Prawda / Pretor Thrudy

 

Ale Magiel Festiwal to nie tylko koncerty!

To również wystawcy muzyczni (między innymi Lou&Rocked Boys) oraz stoiska rękodzielnicze. W tym roku na festiwalu pierwszy raz gościć będzie pracownia Amotek, czyli ręcznie robione autorskie projekty. 

Moje prace to robione szydełkiem i włóczką zabawki, dodatki do domu, ozdoby i chusty. Projekty tworzę sama, co pozwala mi na oryginalne wykonanie i niejednokrotnie niepowtarzalne wzory. Staranie dobieram materiał na którym pracuję. 

 

Szczegóły tegorocznej edycji.

 

Zapraszamy!