Magiel Festiwal – zabawa, wzajemna przyjaźń i szacunek.

 

Magiel to jedyny taki festiwal w Małopolsce. Tworzony DIY. Pierwsze dwie edycje odbyły się w malowniczno położonej Ptaszkowej.

 

Parę lat temu, trójka „muzycznych zapaleńców” postanawia wspólnie – tworzymy festiwal! Za cel wzięto, by zorganizować coś innego, z niepowtarzalnym klimatem. Festiwal, na którym artysta nie jest odgrodzony od publiczności garderobą i ochroniarzami. Wszyscy skupili się na zabawie, wzajemnej przyjaźni i szacunku. W ten sposób powstał Magiel Festiwal za Wsią. 2 dni zabawy w świetnej atmosferze. Można było posłuchać 15stu artystów spoza maistreamu.

 

 

Organizatorzy nie zapomnieli również o pomocy. Edycja zorganizowana w 2017 roku skupiona była wokół dzieciaków z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Pierwsza edycja była tak udana, że rok później mieliśmy szansę uczestniczyć w drugiej odsłonie Magla. Podczas tej edycji również nie zapomniano o niesieniu pomocy. Przy współpracy z Krakowskim Stowarzyszeniem „Razem dla Przyszłości” pomoc otrzymały dzieciaki z niepełnosprawnościami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magiel Festiwal – sprawdź jak było!