Łydka Grubasa zaprasza na Pandelibacje! Szczegóły trasy koncertowej.

 

Łydka Grubasa zaprasza na koncerty, które odbędą się pod hasłem „Pandelibacja”. Zaplanowano kilkanaście wydarzeń, których szczegóły poznacie poniżej.

 

W związku z ogłoszeniem epidemii koronawirusa poodwoływano właściwie wszystkie wydarzenia w Polsce. Przez wiele tygodni koncerty odbywały się jedynie w internecie. Obostrzenia po mału zostały poluzowane, dlatego już teraz zespół Łydka Grubasa zaprasza nas na jesienne koncertowanie!

Z przyjemnością i niemałym entuzjazmem zapraszamy Państwa na jesienną Pandelibację!

Łydka Grubasa – koncerty w ramach trasy Pandelibacja

Trasa koncertowa pod hasłem „Pandelibacja” rozpocznie się już 18 września. Zaplanowanych jest łącznie 27 koncertów, które odbęda się w różnych częsciach Polski. Na scenie oprócz oczywiście zespołu Łydka Grubasa usłyszymy również Zenka Kupatasę!

Jak zdradza nam grupa:

Ostatnie miesiące wywróciły cały świat do góry nogami, a niegdyś tętniące życiem kluby ucichły, zamknięte na cztery spusty. Pojawiło się jednak muzyczne światełko w tunelu. Możemy grać! Choć drzwi możliwości są dla nas tylko uchylone mocno liczymy na jesienne koncerty! Socjalibacja czeka!

Choć nie możemy zorganizować tak dużych sztuk, jakie pierwotnie planowaliśmy, nie składamy broni. Zapraszamy na serię ponad 20 koncertów – odbędą się one oczywiście w reżimie sanitarnym i z poszanowaniem zasad dotyczących frekwencji.

Szczegóły wydarzeń znajdziecie na facebookowym profilu zespołu, a informacje o biletach tutaj.