Last Minute Summer Festival – WrocLove2020 – szczegóły

 

Z powodu epidemii koronawirusa, rockowa 3 Majówka we Wrocławiu została w tym roku odwołana. Organizatorzy wydarzenia jednak nie składają broni i zapraszają nas na Last Minute Summer Festival – WrocLove 2020!

 

Last Minute Summer Festival – WrocLove 2020 jest to plenerowe wydarzenie, które odbywa się zamiast doskonale wszystkim znanem rockowej 3 Majówki. Impreza ta, jak i wiele innych, niestety w tym roku nie doszła do skutku. Jednak organizatorzy postanowili mimo wszystko nie poddawać się i już 18 – 20 września zapraszają nas ponownie do Wrocławia!

Wśród ogłoszonych zespołów nie brakuje czołówki naszego polskiego rockowego grania. Usłyszymy między innymi zespoły: Illusion, Luxtorpeda, Łydka Grubasa czy Nocny Kochanek. Oczywiście koncerty odbywać sie będą w reżimie sanitarnym z zachowaniem wszystkich obowiązujących obostrzeń.

Jak zdradzają sami organizatorzy:

Gwarantujemy wybuchowy mix. Połączymy bezpieczeństwo i dobrą zabawę. To chyba zdrowy przepis – prawda? Zrelaksujemy się przy najlepszej muzyce i razem pożegnamy lato, a wszystko przy zachowaniu obowiązujących norm i w pełnej współpracy z służbami sanitarnymi.

Informacje o biletach dostępne są na oficjalnym facebookowym wydarzeniu.

 

Last Minute Summer Festival – WrocLove 2020 – plakat