Koniec Listopada zaprasza – Neocoaching Tour

facebook | bandcamp | instagram

 

Zespół Koniec Listopada zaprasza na koncerty, które odbędą się pod hasłem „Neocoaching Tour”!

 

Przed nami kilka koncertów w ramach trasy „Neocoaching Tour„. Zespół Koniec Listopada będzie tym samym promował swoje ostatnie wydawnictwo, płytę „Neocoaching”. Jest to trzeci album grupy. Jej premiera miała miejsce 1 marca tego roku. Niestety, ze względu na panującą epidemię, formacja do tej pory nie miała szans przedstawić na żywo nowego matriału. Dlatego już teraz zapraszamy na zaplanowane koncerty!

Jak przystało na grupę Koniec Listopada, na wydarzenia zapraszają nas dosyć przewrotnie:

Po ogromnym sukcesie komercyjnym wydanej w marcu płyty pt. „NEOCOACHING” (ponad 50 egzemplarzy sprzedanych rodzinie i znajomym), ruszamy w trasę żeby sprzedać jeszcze przynajmniej z 10 sztuk, co wyniesie nasze ego wyżej niż wysokość, na którą poleciał ostatnio Jeff Bezos. Oprócz świeżych numerów zagramy również stare przeboje, żeby was nostalgia już całkiem wytrąciła z rytmu życia. Zapraszamy wszystkich. Dużych i małych, młodych i starych. Wszyscy będziemy dokazywać a śmiechom nie będzie końca. Śmiechom przez łzy, bowiem nasze piosenki są raczej smutne. Nazywamy się Koniec Listopada i mamy zamiar zagrać piękny koncert w twoim mieście.

Na chwilę obecną zaplanowano 5 koncertów w ramach trasy Neocoaching Tour:

25.09 – Siedlce – Rock Pub Lemmy
09.10 – Warszawa – Metal Cave
23.10 – Lublin – Riders Pub
26.11 – Suwałki – Black Pub Komin
27.11 – Białystok – Bestrada Pub

Szczegóły wydarzeń są na bieżąco zdradzane na oficjalnym profilu facebook zespołu (tutaj).

 

Co znajdziemy na płycie „Neocoaching”? Jak zdradza nam dość przewrotnie zespół:

Ten album jest o tym jak sobie radzić z problemami, ale również o tym jak sobie z nimi nie radzić. O tym jak stawiać czoła światu, jednocześnie się przed nim chowając. Bazując na przepisach z kiepskiej książki kucharskiej serwujemy wam obrzydliwe, smakowite, smutne, wesołe, gorzkie i słodkie dzwięki i słowa. A to wszystko naraz w jednej sekundzie. Pytanie, ile jesteś w stanie znieść?

Wydawnictwo zebrało do tej pory same pozytywne recenzje. Jak pisał na naszych łamach Barlinecki Meloman:

Koniec Listopada ewidentnie bawi się nastrojami, czego efektem są zarówno utwory proste, energiczne i faktycznie punkowe, jak i takie z drugim, a na upartego i trzecim dnem. (…) „Neocoaching” może się pochwalić jeszcze jednym czynnikiem, obejmującym tutaj zarówno warstwę liryczną, jak i muzyczną – czyli ogólną swobodę i dystans, niewykluczający przy tym sensownych treści.  (…) Trzeci album Końca Listopada jest takim albumem (nie)poważnym. Z jednej strony sarkastyczny, ironiczny, z drugiej mogący dać do myślenia. Ciężko jednoznacznie określić, jak powinno się go traktować, z jakim nastawieniem go słuchać. A może najlepiej w ogóle się nie nastawiać…?

 
Kup płytę: koniec.listopada@gmail.com
Kup płytę w wersji cyfrowej: konieclistopada.bandcamp.com
 

 

Koniec Listopada – NEOCOACHING (full album)