Koncert: Solidarni z Ukrainą w klubie Pod Palmą – MohicanS, Czarny Jednorożec, Pyton, SYMPTONE, Le Moor, RoseMerry

 

W połowie marca zapraszamy wszystkich na koncert „Solidarni z Ukrainą”, który odbędzie się w Rzeszowie! Całośc dochodu zostanie przeznaczona na pomoc dla naszych wschodnich sąsiadów.

 

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Klub Pod Palmą, Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz wolontariusze zapraszają na koncert pt. „Solidarni z Ukrainą”, który odbędzie się w dn. 13.03.2022 (niedziela) w klubie Pod Palmą. Całość rozpocznie się o godzinie 17:00.

100% wpływów z biletów przekazane zostanie dla Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc dla Ukrainy. Podczas wydarzenia przeprowadzony zostanie również szereg licytacji, który wspomoże inicjatywę. Imprezę uświetnią występy następujących artystów: MohicanS, Czarny Jednorożec, Pyton, SYMPTONE, Le Moor oraz RoseMerry.

Inicjatorem koncertu jest Karolina Pik, która działa pod egidą stowarzyszenia i absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jak sama zdradza:

Muzyka zawsze łączy ludzi. Myślę, że to taki przerywnik dla Rzeszowa – przyjdźmy na koncert, posłuchajmy naszej lokalnej muzyki. To nie jest zwykły koncert, każdy kto przyjdzie i kupi bilet to swoją cegiełkę dokłada do pomocy.

Line-up:

17:00 – Otwarcie
17:30 – Czarny Jednorożec
18:15 – MohincaS
19:00 – RoseMerry
19:45 – Le Moor
20:30 – Pyton
21:15 – SYMPTONE

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj