Kat & Roman Kostrzewski – trasa koncertowa „Popiór”

 

Zespół Kat & Roman Kostrzewski ogłosili wiosenną trasę koncertową, która promować będzie ostatni album „Popiór”.

 

Po rozłamie w zespole KAT, Roman Kostrzewski i Irek Loth powołali do życia „spadkobiercę katowskiej twórczości”. Pomysł zrodził się w 2004 roku w Katowicach, kultywując tradycje legendarnej grupy.

Zespół koncertuje oraz wydaje nowe płyty. W zeszłym roku ukazała się ostatnia z nich – „Popiór”. Ze względu na stan zdrowia Romana Kostrzewskiego, część promujących koncertów nie odbyła się. Jak podano na profilu facebookowym grupy, wokalista dochodzi już do siebie. Mało tego! Trwają prace nad kolejną płytą!

Mimo, że koncertowo na razie zima, my nie próżnujemy. Mamy nadzieję, że ucieszy Was info, że prace nad muzyką na następcę Popióra są bardzo zaawansowane. Liczymy, że w ciągu paru najbliższych miesięcy muza będzie gotowa i Romek będzie mógł zabrać się do pisania tekstów. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku dostarczymy Wam kolejną dawkę dźwięków, które zapowiadają się naprawdę świetnie.

 

Kat & Roman Kostrzewski – „Popiór” – trasa koncertowa w 2020 roku

Zespół Kat & Roman Kostrzewski na swoim profilu facebookowym opublikowali wiosenną trasę koncertową, która promować będzie ostatnie wydawnictwo grupy „Popiór”. Na chwilę obecną zaplanowanych jest 13 koncertów. Grupa ogłosi jeszcze dodatkowe wydarzenia.