Neon Haze – coś więcej niż zwykłe koncerty!

 

Przed nami trasa Neon Haze! Będą to wyjątkowe koncerty łączące różne światy muzyczne, gdzie oprócz oryginalnie wykonywanych utworów, muzycy poszczególnych składów będą się wymieniać i grać nowe aranżacje.

 

Neon Haze to inicjatywa trzech wykonawców – William Malcolm / Nightrun87,  FAVORIT89 oraz Octopussy. Klimaty 80’s przeplatać się będą z brzmieniami takich gatunków jak: rock’n’roll, blues, funk, czy stoner, aby przejść do klubowych klimatów XXI wieku.

Jak podaje współorganizator trasy, Konrad Ciesielski:

Jesteśmy przekonani, iż tak różnorodna formuła sprawdzi się doskonale pośród mono-tematycznych eventów, czym może zaskarbić sobie zainteresowanie fanów. To nie będzie zwykły koncert, to muzyczny trip.

 

Neon Haze – szczegóły trasy:

W ramach trasy Neon Haze zaplanowanych jest 5 koncertów. Szczegóły możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski.

06.02 – Kraków // 07.02 – Wrocław // 08.02 – Łódź // 14.02 – Warszawa // 15.02 – Gdańsk

 

 

NIGHTRUN87 (Neo 80’s / Synthwave / Synthpop – Gdańsk)

facebook | instagram | spotify

To projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko-brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.
 

Octopussy

facebook | bandcamp

Ich muzyka może kojarzyć się z rozpędzonym koniem na pustyni. Pomimo że zakorzeniona jest w gatunku rock’n’roll, to aranżacje oraz teksty wodzą wyobraźni mogą przenieść na rozległe tereny pustynne bądź dzikie bagna południa Stanów Zjednoczonych.
Na najnowszej EP dali się ponieść jeszcze bardziej swojej wyobraźni. Dźwiękom towarzyszyły sceny jakby z filmów i tym zainspirowani stworzyli jej długi tytuł – tak jak dla niektórych potrafi być długa droga, bo muzyka Octopussy to także muzyka drogi.


FAVORIT89

facebook | instagram | spotify

Łączy w swojej muzyce brzmienia lat osiemdziesiątych i klubowy klimat początków XXI wieku, a wszystko okraszone szczyptą metalowego brudu. FAVORIT89 rozpoczął swoją drogę w klimatach Retro Wave w 2016 i kilka miesięcy później, miał na swoim koncie koncert przed Perturbatorem — artystą uważanym przez wielu za przedstawiciela mroczniejszej strony tego gatunku.