Symptone prezentuje wideo do utworu „Pryzmat” promującego nadchodzący album

Foto: Agnieszka Bogdan

youtube | facebook | instagram

 

W sieci dostępny jest już pierwszy utwór, którym zespół Symptone zapowiada nadchodzącą nową płytę! Poznajcie kawałek „Pryzmat”!

 

Formacja Symptone to czteroosobowy skład, który na co dzień działa w Rzeszowie. Panowie swoją zespołową przygodę zaczęli w 2019 roku. Muzyka, jaką nam serwują to pogranicze grunge’a, punk rocka i nu-metalu. Zespół z lekkością eksploruje wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.

Utwór „Pryzmat” to pierwszy z wypuszczonych przez SYMPTONE singli, który promuje nadchodzący album „MindBox”. Kawałek ten to muzyczny spacer po umyśle człowieka dorosłego, w którym z biegiem lat zanikła dziecinna naiwność i bezwarunkowa ufność. Okazuje się bowiem, że nic w życiu nie jest zerojedynkowe, a cudze intencje nie zawsze bywają uczciwe. Przez tytułowy pryzmat nabytego doświadczenia opisane jest tu zderzenie ideałów lat młodzieńczych z brutalną rzeczywistością, w której każdy człowiek musi przetrwać i znaleźć swoje miejsce.

 

SYMPTONE – Pryzmat

 

Reżyserią teledysku zajął się Łukasz Róg – reżyser-samouk, pochodzący z Rzeszowa. Jego pasją są kino i muzyka, które wpłynęły na niego na tyle, że postanowił połączyć te dwie dziedziny sztuki tworząc reklamy i teledyski. Sam Łukasz mówi, że muzyka jest dla niego najważniejsza, a w jego głowie od zawsze pojawiały się obrazy, które ją opisują.