Jola Tubielewicz utworem „Czarna wdowa” zapowiada nadchodzącą płytę

facebook | serwisy streamingowe

 

Przed weekendem swoją premierę miał pierwszy utwór, którym Jola Tubielewicz zapowiada nadchodzącą nową płytę! Poznajcie kawałek „Czarna wdowa”.

 

„Czarna wdowa” to pierwszy singiel, który jest jednocześnie zapowiedzią debiutanckiego albumu Joli Tubielewicz. Kawałek ten nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie.

O czym opowiada utwór? Jest to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem. Bohaterka żyje w świecie swoich fantazji i urojeń. Niestety w rzeczywistości fascynacja ta pozostaje nieodwzajemniona, co niesie ze sobą frustrację oraz rozczarowanie. Do uczucia nie da się nikogo zmusić. Cytując klasyka : „Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz”.

„Czarna wdowa” powstała w studio „Maska”.  Producentem muzycznym i autorem kompozycji jest wszystkim świetnie znany polski muzyk.  Kim jest, dowiemy się przy kolejnych odsłonach płyty. Realizatorsko nad nagraniami czuwał Michał Mielnik. Tekst do utworu napisała Marianna Skorupowska.

 

Jola Tubielewicz – Czarna Wdowa

 

Jola Tubielewicz

To wokalistka i kompozytorka urodzona 2.10.1986. Pochodzi z Białogardu. Doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010  r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej, wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział w show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.