Jesień z Louder Fest – Black River oraz The Sixpounder zapraszają na wspólne koncerty!

 

Zapraszamy na mini trasę koncertową, która odbędzie się pod szyldem Jesień z Louder Fest. w wydarzeniach udział wezmą dwa najbardziej rozpoznawalne zespoły w swoim gatunku – Black River (stoner metal) i The Sixpounder (groove metal).

 

Przed nami jesień, która chyba przede wszystkim kojarzy się z klubowym graniem. Dlatego już teraz zapraszamy na nadchodzące koncerty, które odbędą się pod szyldem Jesień z Louder Fest. Na chwilę obecną zaplanowane są 3 wydarzenia (Poznań, Wrocław oraz Kraków). Ale organizatorzy już teraz nie wykluczają kolejnych wydarzeń! I jak sami zdradzają:

Louder Fest to nie tylko potężne przedsięwzięcia muzyczne, w których mieliście już okazję uczestniczyć. To także klubowe wydarzenia, które pozwolą wam  i nam zapełnić czas w oczekiwaniu na kolejną, letnią edycję jednego z głośniejszych (jak sama nazwa wskazuje), metalowych  festiwali.

Jesień z Louder Fest – szczegóły koncertów

Wydarzenia, które zaplanowano w ramach Jesieni z Louder Fest odbędą się w Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Klikając w wydarzenie przejdziecie do oficjalnego facebookowego eventu:

24.09 – Kraków, Klub Kwadrat // 25.09 – Wrocław, A2 // 26.09 – Poznań, uBazyla

Bilety dostępne są na platformach sprzedażowych biletomat.pl, eventim.pl oraz goout.net

Early Birds – 49 zł // II pula – 59 zł // Bramka i w dniu koncertu – 69 zł

 

Black River

To supergrupa powstała w 2008 roku, łącząca chwytliwość i nośność swoich utworów z ciężkimi riffami i charakterystycznym, drapieżnym wokalem.  Zespół w 2019 roku, po dziesięcioletniej przerwie, powrócił niczym Feniks z popiołów ze świetnym albumem „Humanoid”. Udowadniając z rock’n’rollowym przytupem, że ich stoner/hard rockowo-metalowe brzmienie nie straciło na świeżości, którą słyszeliśmy na debiutanckim albumie. Pewne jest to, że zbliżające się koncerty tego zespołu ucieszą spragnionych brzmień fanów Czarnej Hańczy, a energiczny Maciej Taff wyciśnie z was siódme poty.

BLACK RIVER – Flying High

 

The Sixpounder

Najbardziej wyrazisty w naszym kraju zespół wykonujący groove modern melodic metal, który rozpoczął swoją działalność koncertową w 2008 roku. Reprezentanci wrocławskiej ziemi dysponują imponującym dorobkiem scenicznym – grali na największych scenach w Polsce i po za granicami naszego kraju.  W swojej twórczości łączą surowe, metalowe brzmienie z melodyjnością i odrobiną elektroniki, spięte klamrą wokalną bardzo utalentowanego i charyzmatycznego frotmana.  Ich koncerty to jeden wielki sześcio funtowy ładunek energii. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest utwór „Life Is Killing Me”, który jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty „Killer King”.

The Sixpounder – „True To Yourself”