Jelonek ogłasza koncerty promujące nową płytę – „Masakra Klasyki”

 

Jelonek rusza w Polskę z koncertami promującymi najnowszą płytę „Masakra Klasyki”.

 

Fani Jelonkowego grania w końcu doczekali się! Muzyk wydaje trzeci album! Na chwilę obecną zapowiedzianych jest 6 koncertów, które na bieżąco możecie śledzić na profilu facebookowym Jelonka. Artysta przy okazji zaprasza na koncerty promujące nowe wydawnictwo w swoim stylu:

Zaprrraszam serrrrdecznie wsjech na kłoncerty jelonkowate w ramach:
„MASAKRA TRASA KLASYKI” promującej NOWĄ PŁYTĘ! 

Ponadto obiecuje, że podczas koncertów:

Będziem brykać, swawolić, baraszkować, figlować, broić, hasać, bisurmanić oraz dopuszczać się przedświątecznego „zeszmacenia” przy gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli i metallurgiów! 

Oferta ta obejmuje gwarantowane i satysfakcjonujące wysmyczkowanie (na godziny, z możliwością przedłużenia smyczka), zryczałtowane upogowienie cielesne, zwolnioną z vat i z wad koncertową przyduśkę przysceniczną połączoną z gratisowym, publicznym ocieractwem w tradycyjnej ścianeczce śmiercieczki. 

Wszystko oczywiście przy autorskiej muzykantoterapijiji jelonkowatej, która leczy wiele schorzeń np.: reumatyzm mózgu, alergie na kafelki w toalecie, fobie przed kucnięciem, zboczne skrzywienie kręgosłupa moralnego. I wiele innych, niepotwierdzonych przypadków wyleczenia. Przed koncertem nastąpi jedyna w swoim rodzaju, dedykowana dla wyselekcjonowanych klientów, wyprzedaż biletów wstępu. Które dodatkowo użyte w nieodpowiedni sposób wspomagają w problemach z bezsennsownością nocną oraz trwałą ondulacją „w te dni…”.

Przed użyciem biletu i koncertu zapoznaj się z treściową ulotki nie dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub gospodarstwoceutą, gdyż każdy koncert niewłaściwie wysłuchany obraża i wygraża Tobie i Twojemu poczuciu estetyki.

 

 

Jelonek

A właściwie Michał Jelonek. Urodzony 30 maja 1971 w Kielcach. W Polsce znany głównie jako skrzypek. Jelonek jest członkiem zespołów Hunter oraz Orkiestra Dni Naszych. Tworzy również solo, wydając płyty i koncertując.

Do 1993 związany był z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kieleckiej. z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Kieleckiej oraz z kwintetem smyczkowym Collegium Musicum.

Od początku lat 90. Jelonek pracował jako muzyk sesyjny. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z: Closterkeller, De Press, Łzy, Perfect, Szwagierkolaska, Wilki, Maryla Rodowicz, Stan Borys czy Riverside.

Od 2002 roku związany z zespołem Hunter. Wspólnie wydano sześć albumów studyjnych.

2007 roku swoją premierę miała pierwsza solowa płyta artysty. Łącznie światło dzienne ujrzały cztery solowe albumy – Jelonek (2007), Przystanek Woodstock DVD (2010), Revenge (2011) oraz Classical Massacre (2019).