Arshenic prezentuje nowe demo zaledwie dwa miesiące po wydaniu nowej płyty!

Live premiere of Arshenic’s new album Final Collision photo by Kuba Lens.Blog, źródło.

 

Mijają zaledwie dwa miesiące od ukazania się ostatniego albumu zespołu Arshenic, a grupa nie zwalnia tempa! Całkiem niedawno ukazało się nowe demo „Autumn leaf„. Czyżby nowy krążek powstał szybciej niż się tego spodziewamy?

 

Album „Final Collision” światło dzienne ujrzał w sierpniu tego roku. Na płycie znajduje się 10 autorskich kawałków. Arshenic dosyć długo pracował nad jej ostatecznym kształtem. Pierwsze single zapowiadające zostały opublikowane już 2 lata wcześniej!

Ale zespół nie zwalnia tempa! Mimo, że od wydania ostatniego krążka minęły dopiero dwa miesiące, grupa rozpoczęła już prace nad nowym materiałem. Na kanale YouTube możemy znaleźć demo najnowszego utworu o tytule „Autumn Leaf„.

 

Bad things True Blood Theme song cover

 

Album „Final Collision” światło dzienne ujrzał w sierpniu tego roku. To drugi krążek zespołu Arshenic. Znajdziecie go we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym: na Spotify oraz na YouTube. Fizycznie natomiast możecie krążek nabyć na portalu Dead Pulse lub bezpośrednio u zespołu, zostawiając wiadomość na ich profilu facebookowym. Płyta ukazała się nakładem Sliptrick Records. Została zarejestrowana we wrześniu 2018 roku w Osso Studio w Gdańsku. Znajdziecie na niej 7 zupełnie nowych premierowych utworów oraz 3 dobrze już znane single – „Dear Remorse” „Unspoken” i „Monster”. Na albumie doświadczamy różne style oraz nastroje. Znajdziemy na nim zarówno progresywne ballady jak i cięższe brzmienia, wręcz apokaliptyczne i złożone (np. tytułowy „Final Collision”).