Gorgonzolla // Amarena // Klub Potok // 19.10.2019

 

W sobotę, 19 października, mieliśmy przyjemność być na premierowym koncercie zespołu Gorgonzolla. Całkiem niedawno ukazała się druga płyta grupy – „Konsumpcja” i to ją przede wszystkim mogliśmy usłyszeć tego wieczoru. Gorgonzolla zagrała cały nowy krążek. Co właściwie tylko utwierdziło w przekonaniu, że warto ją mieć na półce. Widać to było po koncercie – sklepik był oblegany dosłownie minutę po zakończeniu ostatniego utworu. Starszych kawałków również nie zabrakło tego wieczoru. A to co działo się na scenie? Jak zawsze w przypadku Gorgonzolli – dużo dobrej zabawy i świetny kontakt z publicznością. Większy ogień na scenie mógłby być chyba jedynie wtedy, kiedy scena Potoku faktycznie by zapłonęła. 

 

 

Ale atmosfera od samego początku była gorąca. Jako pierwszych na scenie mogliśmy usłyszeć zielonogórską formację Amarena. Spotkanie tym ciekawsze, że nieco wyczekane z mojej strony. Okolice Zielonej Góry są moimi rodzinnymi i zawsze fajnie spotkać kogoś ze swoich rejonów, niezależnie gdzie się akurat mieszka. Panowie dali z siebie wszystko. Było głośno, było szybko, było mocno. Jak na punkowców przystało. Polecamy zahaczyć o ich koncert!

 

Amarena

 

 

 

Gorgonzolla

 

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!