HUNTER nowym kawałkiem „kArmageDoom” promuje grę DOOM Eternal

 

Polska formacja Hunter opublikowała w sieci kawałek promujące nadchodzącą grę DOOM Eternal. Posłuchajcie!

 

Fanom gier zapewne nie trzeba przedstawiać kultowej już strzelanki, jaką jest DOOM. Przed nami premiera kontynuacji stworzonej przez id Software – DOOM Eternal. Jak zachęcają sami twórcy:

Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i zabijając, by przedrzeć się przez mroczne wymiary, oraz całkiem nowej jakości w tej pierwszoosobowej grze ciągłej walki. Napędzany technologią idTech 7 i rozbrzmiewający zupełnie nową, pulsującą rytmem ścieżką dźwiękową stworzoną przez Micka Gordona DOOM Eternal pozwoli ci wcielić się w niepowstrzymanego DOOM Slayera, wykańczającego nowe i klasyczne demony za pomocą potężnych broni w niewidzianych dotąd światach.

Do współpracy został zaproszony zespół Hunter, który wydał właśnie teledysk promujący grę.

 

Hunter – kArmageDoom

 

Hunter

Polska kapela grająca thrash oraz heavy metal. Powstała w 1985 roku w Szczytnie. Zespół założył wokalista i gitarzysta Drak (Paweł Gregorczyk) oraz perkusista Brooza (Grzegorz Sławiński). Drak jest obecnie jedynym oryginalnym członkiem składu.

Szerszy rozgłos grupie przyniósł album „Requiem”, którego premiera miała miejsce w 1995 roku. Na drugą płytę musieliśmy trochę poczekać. Krążek „Medeis” światło dzienne ujrzał w 2003 roku, a pochodzące z niego utwory „Kiedy umieram” i „Fallen” znają wszyscy fani.

Do tej pory Hunter wydał osiem albumów studyjnych. Dyskografię zamyka wydana w 2019 roku płyta „Arachne”.