Formacja Freak przedstawia kawałek „Bukiet Burz”

serwisy streamingowe | facebook | youtube

 

Całkiem niedawno swoją premierę miał utwór „Bukiet Burz” zespołu Freak. Ciekawi, co formacja dla nas przygotowała?

 

Bukiet burz” to najnowszy singiel lubelskiego zespołu FREAK. Utwór opowiada o tym jak przeszłość człowieka potrafi wpływać na jego decyzje i zachowanie w teraźniejszym życiu. Już sam tytuł symbolizuje chaos, niepewność, niezdecydowanie i lęk przed tym co było i co ma nadejść. Kawałek balansuje między spokojnymi, zblazowanymi fragmentami, a momentami pełnymi furii, gniewu i energii. Mroczne wideo, które ocenić możecie poniżej, dopełnia treść zawartą w tekście i muzyce, tworząc przy tym spójną całość.

„Bukiet burz” to utwór idealny dla miłośników alternatywnych rockowych brzmień, którzy cenią sobie w muzyce przede wszystkim autentyczność i szczere emocje. Wideo jest dziełem perkusisty Mateusza Głowackiego. Tekst z kolei stworzył gitarzysta i wokalista grupy – Bartek Dąbrowski. Formacja charakteryzuje się energicznym graniem i często niejednoznacznymi tekstami piosenek.

 

Freak – Bukier Burz

 

FREAK to trio, które powstało w 2017 roku w Lublinie. Grupa gra szeroko pojęty rock alternatywny cechując się energicznymi kompozycjami, które dopełniane są niejednoznacznymi tekstami odnoszącymi się do własnych przeżyć czy obserwacji dotyczących świata. Zespół ma na swoim koncie kilka klipów a także OUT EP wydaną na nośnikach fizycznych.