Five Finger Death Punch singlem „Inside Out” zapowiadają nową płytę!

 

Five Finger Death Punch opublikowali singiel „Inside Out”, który jednocześnie zapowiada nowy album zespołu! Okładkę widzicie powyżej.

 

W sieci pojawił się pierwszy singiel zapowiadający nową płytę grupy Five Finger Death Punch. Album „F8” swoją premierę będzie miał 28 lutego 2020 roku i będzie to ósmy krążek zespołu. 

Album ma również symboliczne znaczenie. Ma to być swoisty nowy początek dla zespołu, w którym nie brakowało problemów w ostatnim czasie. To również zostawienie za sobą choroby alkoholowej wokalisty Ivana Moody’ego. 

 

Przypominamy: Five Finger Death Punch  ogłosili zimową europejską trasę koncertową. Będzie to największa trasa zespołu po europejskich arenach. Odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. Gościem specjalnym jest legenda – Megadeth! Jako support zaproszono zespół Bad Wolves. Koncert w Polsce zaplanowany jest na 12 lutego 2020 i odbędzie się na warszawskim Torwarze. Szczegóły

 

Five Finger Death Punch – nowy singiel „Inside Out”

 

 

Five Finger Death Punch

Amerykański zespół grający muzykę heavy metal oraz hard rock. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Założycielem grupy jest Zoltan Bathory.

Już dwa lata po powstaniu członkowie zespołu podpisali kontakt z wytwórnią Firm Music.

Five Finger Death Punch ma na swoim koncie dziewięć płyt studyjnych (w tym jedna EPka). Pierwsza z nich – „Pre-Emptive Strike” – światło dzienne ujrzała w 2007 roku. Dyskografię zamyka „F8” wydany w 2020 roku.

Nazwa formacji pochodzi z filmu Quentina Tarantino „Kill Bill Vol.2„. To właśnie z tym filmie pojawia się technika „Five-Point-Palm Exploding Heart”, która używana przez Beatrix Kiddo stała się inspiracją do stworzenia Five Finger Death Punch.